VES sp. z o.o.

ul. Kabaretowa 21, 01-942 Warszawa
NIP: 879-264-36-79    ves@ves.pl

Iwona Czarnata - Dyrektor Zarządzający
609-489-155    iwona.czarnata@ves.pl

Monika Regulska - Kierownik Działu Marketingu
723-668-115    monika.regulska@ves.pl

Dominika Borawska - Kierownik Projektów
510-103-713    dominika.borawska@ves.pl

Jarek Irzyk - Kierownik Projektów
602-247-357    jarek.irzyk@ves.pl

Marcin Kaniewski - Kierownik Projektów
609-488-928    marcin.kaniewski@ves.pl

Marta Makarow - Kierownik Projektów
508-378-255    marta.makarow@ves.pl