#historie

#historie

Branża eventowa to bardzo ciekawa, ale i niełatwa działka. Każde wydarzenie, poza konkretnym celem i pomysłem kreatywnym potrzebuje swojego „inżyniera”, który cały projekt doprowadzi do skutku, dobierając rozwiązanie technologiczne i je realizując. Firma VES, która została partnerem Gali Finałowej 9. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie, od dwudziestu lat kreuje i realizuje razem ze swoimi Klientami niestandardowe oprawy multimedialno-oświetleniowe. Historię firmy opowiedziała Iwona Czarnata — Dyrektor Zarządzająca VES.

 

Droga do sukcesu 

Są pasjonatami nowych technologii. Swoim Klientom oferują niestandardowe rozwiązania opraw wizualnych precyzyjne uszytych pod ich potrzeby i cele. Projekty VES zakładają kreatywne zastosowanie i łączenie dostępnych technologii, oświetlenia i multimediów oraz techniki sceny wykorzystując maximum ich możliwości. Połączenie zespołu specjalistów, wiedzy i innowacyjnej technologii pozwala im myśleć niekonwencjonalnie o eventach Klientów.

 
Usługa VES – czyli tworzenie przy pomocy techniki eventowej oprawy wizualnej eventu to zawsze wypadkowa możliwości, jakie daje im technologia, wiedzy i kreacji, jaką posiadają oraz oczywiście oczekiwań i założeń, jakie stawia przed firmą Klient. Nasze usługi wybiegają dużo dalej niż jedynie dostarczenie i montaż urządzeń na evencie. W dużym stopniu są to spotkania, rozmowy, wspólna kreacja oprawy wizualnej z Klientem. Wszystko po to, aby dobrać optymalne rozwiązania. Rozwiązania, które spełnią wszystkie jego oczekiwania – zarówno te wizualne, jak i budżetowe. 

czytaj więcej