002.jpg 01.jpg aura soczewki pic 4.jpg aura soczewki pic 3.jpg aura soczewki pic 2.jpg aura soczewki pic 1.jpg

Głowy ruchome Martin MAC Aura

MAC Aura to zdecydowany przełom w technologii oświetleniowej. Urządzenie łączy w sobie dwie lampy o różnych właściwościach, którymi można sterować niezależnie od siebie. Poza urządzeniem typu Wash – które zapewnia równomierną wiązkę światła, lampa posiada niespotykany dotąd system podświetlania tarczy. Specjalne soczewki mogą być podświetlane w dowolnym kolorze, dając niezwykłe efekty wizualne. Ogromną zaletą rozwiązań diodowych, wdrożonych w systemie podświetlenia soczewek, jest wykorzystanie diody w kolorze białym – które do tej pory rzadko znajdowało powszechne zastosowanie w urządzeniach LED. Umożliwia to uzyskanie szerokiej palety kolorów, a co za tym idzie unikalnych efektów wizualnych.

Poza niezwykłymi możliwościami kolorystycznymi i innowacyjnymi efektami, MAC Aura to także niewielka waga (5,6kg) w stosunku do mocy, szybkość, a także łatwość instalacji i podłączania: lampy można podłączać do siebie bezpośrednio, bez potrzeby stosowania rozszyć prądowych.

Urządzenia MAC Aura debiutowały w VES podczas Jubileuszowego, XX Finału WOŚP na scenie pod PKiN w Warszawie, a kilka dni później zaprezentować się na Gali „Paszporty Polityki 2011”.

Lampa MAC Aura zdobyła nagrodę innowacyjnego produktu na targach PLASA 2011 w Londynie.

Specyfikacja (PDF)