01.png 003.png 002.png

Ekrany do projekcji

W naszych magazynach można znaleźć duży wybór ekranów projekcyjnych w rozmiarach od 6 do 119 m2. Są one wykorzystywane zarówno do przedniej, jak i do tylnej projekcji. Zazwyczaj stosujemy rozwiązania austriackiej firmy AV Stumpfl, ale w zależności od potrzeb dysponujemy również innymi technologiami.

Oprócz typowych ekranów w formatach 4:3 czy 16:9 wykorzystujemy również ekrany wielkoformatowe, panoramiczne, wykonywane z różnych materiałów pod konkretne  zamówienie klienta do indywidualnej scenografii. Zastosowanie wysokiej klasy projektorów

i systemów zarządzania obrazem umożliwia realizację efektownych projekcji - nawet do 360 stopni.

Atrakcją wielu eventów mogą być ekrany wodne i parowe. Emitowany na nich obraz staje się przestrzenny, zapewniając niepowtarzalne wrażenia wizualne.

Ciekawym rozwiązaniem jest ekran FogScreen. Urządzenie wytwarza cienką kurtynę „suchej” mgły, która tworzy półprzezroczysty ekran projekcyjny. Emitowane na nim obrazy dosłownie unoszą się w powietrzu. Zachwycający efekt uzyskuje się dzięki opatentowanej technologii, umożliwiającej wytworzenie mikroskopijnych, suchych kropelek mgły. Dzięki temu przez ekran można swobodnie przechodzić, bez ryzyka przemoknięcia.
Ponadto, na obydwie strony ekranu można wyświetlać różne obrazy, niezależnie od siebie,

z dwóch różnych projektorów.

Oferujemy także inne technologie, np. ekrany dotykowe. Ekrany różnych formatów

i w różnych technologiach wykorzystywane są głównie podczas eventów indoorowych.