Systemy holograficzne

Współcześni organizatorzy eventów starają się przede wszystkim o to, aby organizowane przez nich imprezy były wyjątkowe i niepowtarzalne, czyli posiadały tak zwany efekt ''wow''.

zdjęcie - Systemy holograficzne

W branży eventowej największe szanse na przetrwanie mają Ci najbardziej kreatywni organizatorzy eventów. Nic więc dziwnego, że coraz częściej przy wielu sytuacjach (oczywiście odpowiednio do tematyki zorganizowanej imprezy) stosowane są hologramy 3D z okazji wszelkiego rodzaju eventów. Ta technologia daje mnóstwo możliwości promocji zarówno produktów, jak i usług czy osób, nic wiec dziwnego, że systemy holograficzne stosowane są przez organizatorów wszelkiego rodzaju eventów stosowane coraz częściej.

Oto kilka powodów, dla których firmy eventowe sięgają po systemy holograficzne:

  • ogromna uwaga. Nie da się ukryć, że hologramy przyciągają uwagę wielu osób, nawet jeśli owe osoby znajdują się w dość znaczącej odległości od owego hologramu. Tak naprawdę na wszelkiego rodzaju targach czy różnego rodzaju imprezach obok takiego multimedialnego efektu bardzo ciężko jest przejść obojętnie;
  • ze względu na to, iż hologramy tak mocno przyciągają uwagę, są w stanie przy sobie zatrzymać uwagę potencjalnych klientów na znacznie dłuższy czas. To z kolei sprawia, że zatrzymując się przy hologramie na dłużej są oni w stanie znacznie lepiej zapoznać się ze specyfiką promowanego produktu bądź usługi;
  • organizatorzy eventów doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż wykorzystywanie wielkoformatowych prezentacji związanej jest z koniecznością poniesienia dość dużych kosztów. Wszystkie elementy prezentacji są bardzo kosztowne. Zestawiając klasyczną wielkoformatową prezentację z systemami holograficznymi można zauważyć, iż w wielu przypadkach różnica kosztów pomiędzy nimi będzie dość znacząca (na korzyść systemów holograficznych);
  • systemy holograficzne odpowiednie treści odbiorcom [przekazują w sposób zrozumiały i bardzo czytelny (nawet gdy odbiorca od hologramu stoi w dość znaczącej odległości, co również ma ogromne znaczenie dla efektywności promowania danego produktu czy usługi).
Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą naszych zaawansowanych technologii wizyjnych.

W ofercie VES między innymi:

Obsługa techniczna konferencji

obsługa techniczna konferencji Organizując konferencje i kongresy należy pamiętać o sprawdzonym i doświadczonym partnerze technicznym... »

Widowiska multimedialne

widowiska multimedialne VES jest jedną z nielicznych firm, która zapewnia kompleksową obsługę imprez, począwszy od pomysłu... »

Pokazy multimedialne

pokazy multimedialne Mapping 3D to nowoczesna technologia, która opiera się na prezentacji obrazu, grafik czy też materiału video... »

Kolejne artykuły

Multimedialna obsługa eventów
Multimedialna obsługa eventów to usługa ciesząca się dość dużą popularności. Multimedia wszelkiego rodzaju bardzo często wykorzystywane są między innymi przy organizowaniu imprez formowych, imprez na których rozdawane są...
Obsługa techniczna konferencji
Konferencje przede wszystkim organizowane są po to, aby wszyscy jej uczestnicy mieli możliwość znacznego pogłębienia swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.
Obsługa techniczna imprez firmowych i eventów
Na imprezach firmowych czy eventowych, choć wiele osób nawet nie jest świadomym tegoż faktu, odgrywa odpowiednie zestawienie ze sobą dźwięku oraz światła. Idealne połączenie może dać naprawdę fantastyczne doznania w czasie całej zabawy.
Obsługa techniczna wydarzeń
Obsługa techniczna wszelkiego rodzaju wydarzeń czy to artystycznych, kulturalnych czy jakichkolwiek innych zawsze stanowi ogromne wyzwanie dla wszystkich tych, osób, które za taką organizację ponoszą odpowiedzialność.
Profesjonalna obsługa techniczna imprez
W obecnym czasie na rynku pojawia się coraz więcej firm zajmujących się obsługą techniczną imprez. Oferują one kompleksową obsługę techniczną, dzięki czemu każda impreza jest dopięta na ostatni guzik i w pełni dostosowana do potrzeb...